kontakt.felgilab@gmail.com Godziny otwarcia: 8.00 - 17.00

pl Ulica Warszawska 49, 05-090 Dawidy (4 km od Al. Krakowskiej)

Regeneracja felg

Regeneracja felg

Zamierzasz odświeżyć wygląd felg, zmienić styl auta, naprawić powstałe w czasie eksploatacji uszkodzenia — regeneracja felg jest właśnie tym, czego potrzebujesz. Felgilab wykonuje pełen zakres prac związany z felgami i oponami oraz oferuje przystępny cennik serwisu w Warszawie.

Etapy regeneracji felg

Zła jakość nawierzchni drogowej, intensywna eksploatacja samochodu, wypadki drogowe, a także naturalne zużycie mogą stać się powodem do naprawy lub zakupu nowych alufelg. W przypadku ich deformacji zalecamy skontaktowanie się ze specjalistami i nie próbować samodzielnie rozwiązać tego problemu.

Oferowana przez nas regeneracja felg jest relatywnie tańsza od wymiany na nowe. Doświadczeni specjaliści Felgilab używają profesjonalnego sprzętu i wykonają pracę wysokiej jakości, dzięki czemu Twoje felgi zyskają drugie życie.

Regeneracja felg aluminiowych i stalowych odbywa się etapami:

 1. Diagnostyka. Sprawdzamy cały zestaw felg pod kątem uszkodzeń i pomagamy w doborze koloru z istniejącej palety. Na tym etapie szacujemy koszt prac, a także oferujemy przechowywanie na czas renowacji.
 2. Eliminacja niezgodności geometrycznych. W razie potrzeby wyrównywajemy pęknięcia i wgłębienia przy użyciu nowoczesnych metod spawania. Sprzęt, z którego korzystamy pozwala na serwisowanie kół od 12—16 do 22 cali.
 3. Przygotowanie do malowania. Dokładnie usuwamy starą powłokę, a następnie resztki farby za pomocą metody chemicznej i piaskarki, nie uszkadzając powierzchni felgi. Po oczyszczeniu ponownie sprawdzamy ją pod kątem wad i, jeśli to konieczne, eliminujemy je.
 4. Szlifowanie w celu uzyskania maksymalnej gładkości. Starannie usuwamy najtrudniej dostępne zadrapania i wgniecenia. Jakość szlifowania decyduje, jak dobrze będzie wyglądać i trzymać się farba.
 5. Malowanie i polerowanie. Nakładamy powłoki antykorozyjne. Następnie malujemy felgi samochodowe na wybrany kolor. Ostatni etap to nałożenie ochronnej warstwy lakieru i obróbka cieplna.

W Felgilab malowanie wykonujemy unikalną, autorską metodą, dzięki której felgi wyglądają jak nowe. Jako jedyni w Warszawie malujemy alufelgi w pozycji poziomowej, dzięki czemu farba lepiej się rozprowadza, a uzyskany efekt połysku ma właściwości lustrzanej powłoki.

Ile kosztuje regeneracja felg w Warszawie?

Warszawa to spory zakres ofert i ceny renowacji alufelg. Cennik usługi waha się od 250 zł do 700 złotych za komplet.

Cennik Felgilab należy do konkurencyjnych. Koszt malowania proszkowego z wcześniejszym piaskowaniem felg stalowych to 380–420 złotych za komplet, aluminiowych — od 790 do 1690 złotych. Prostowanie felg stalowych oferujemy w cenie od 70 złotych. 

Usługa wymaga indywidualnego podejścia i łączy w sobie kombinację różnych technologii, których zastosowanie uzależnione jest od rodzaju uszkodzenia. Dlatego ostateczna cena uzależniona jest od rozmiaru alufelgi, materiału, z jakiego jest wykonana oraz stopnia deformacji i ubytków. Cena usługi jest również związana z ilością naniesionych warstw farby.

Skorzystaj z oferty Felgilab

Regeneracja felg w Felgilab jest zawsze dużo tańsza niż zakup nowej. Klienci wybierają nasz serwis kół ponieważ:

 • Świadczymy pełen zakres usług związanych z serwisem i naprawą felg i opon.
 • Stosujemy ze specjalistycznego sprzętu technicznego umożliwiającego prowadzenie prac prewencyjnych i naprawczych w samochodach różnych marek.
 • Na specjalne życzenie, alufelgi do renowacji odbieramy od klienta w ciągu dwóch dni. 
 • Realizujemy usługi w ciągu 7 dni.
 • Dajemy gwarancję na malowanie alufelg 1 rok.

Interesuje Cię usługa wysokiej jakości regeneracji felg? Skontaktuj się z nami, a porozmawiamy o szczegółach naszej oferty.

Farby których stosujemy

 • Regeneracja felg
 • Regeneracja felg
 • Regeneracja felg
 • Regeneracja felg
 • Regeneracja felg