kontakt.felgilab@gmail.com Godziny otwarcia: 8.00 - 17.00

pl Ulica Warszawska 49, 05-090 Dawidy (4 km od Al. Krakowskiej)

Wymiana opon

Wymiana opon

Jakość posiadanego ogumienia bezpośrednio przekłada się na bezpieczeństwo i komfort poruszania się po drodze. Jeśli interesuje Cię wymiana opon w Warszawie, skorzystaj z oferty Felgilab: specjaliści centrum zapewnią wysokiej jakości usługi serwisowe i udzielą szczegółowych porad.

Kiedy najlepszy moment na wymianę ogumienia?

Dbanie o regularną wymianę opon jest jednym z obowiązków posiadacza pojazdu. Zużyte ogumienie mogą prowadzić do zwiększonego zużycia paliwa i wpływać na zwrotność auto: rośnie długość drogi hamowania, co może stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa jazdy. 

Wymiana jest również konieczna poza sezonem. Opony zimowe powinny być zamontowane na samochód przed pierwszym przymrozkiem: najlepszym czasem jest moment, w którym temperatura kształtuje się na pułapie +6–7 °C. Wiosną wymiana opon powinna nastąpić wtedy, gdy temperatura jest stała i wyższa niż +7 °C. Dzięki temu ogumienie nie będzie tracić swoich parametrów, co zapewni  lepszą przyczepność i kontrolę nad pojazdem.

Ile kosztuje wymiana opon w Warszawie?

Cena wymiany kompletu opon samochodowych plasuje się na poziomie ok. 100–150 złotych. W naszym centrum serwisowym cena zaczyna się od 140 złotych z wyważeniem. Cennik może ulegać zmianom, co jest pokłosiem rosnących kosztów eksploatacyjnych.

Kiedy najtaniej wymienić gumy w pojeździe? 

Cennik zmienia się w zależności od pory roku — ogumienie zimowe są najtańsze w zakupie wiosną, a ogumienie letne wczesną jesienią. letnie wczesną jesienią. Wówczas istnieje szansa na skorzystanie z promocji i zaoszczędzenie kilkunastu procent wartości usługi — ze względu na to, że zakup nie odbywa się w szczycie sezonu. 

Część kierowców decyduje się na wymianę opon pod Warszawą. Cena takich usług jest nieco niższa, niż w centrum, więc sporo osób chce zrealizować wymianę jak najtaniej. W takich sytuacjach należy jednak wziąć pod uwagę koszt paliwa oraz czas, który jest potrzebny na dojechanie do podmiejskiego warsztatu. Drugą problematyczną kwestią jest przechowywanie opon w miejscu sporo oddalonym od miejsca zamieszkania. Sumarycznie taka wymiana może być droższa niż cena zaproponowana w Warszawie.

Dlaczego klienci wybierają nas?

Szukasz sprawdzonego serwisu gum w Warszawie? To jesteś w najlepszym miejscu: Felgilab Center od ponad 7 lat realizuje wszystkie zadania związane z wymianą opon w pojazdach. Zakres naszych prac to m.in.:

  • wymiana ogumienia — zamieniamy opony zimowe na letnie lub całoroczne i odwrotnie;
  • przechowywanie opon — proponujemy wygodną opcję dla osób, które nie mają gdzie ich składować;
  • naprawa uszkodzonych kół — usuwamy usterki i przywracamy je do pełnej sprawności;
  • sprzedaż nowych i używanych opon — oferujemy sprzedaż w atrakcyjnych cenach (sprawdź cennik, aby poznać, jaka promocja jest dostępna).

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy: wymiana ogumienia dokonywana jest w sposób fachowy i szybki, a to dzięki doświadczonym serwisantom z naszego zespołu.

CENA WYMIANY OPON

Przełożenie opony z wyważeniem
Rozmiar Samochody osobowe SUV oraz BUS
12-16 200 zł komplet ( 50 szt.)  220 komplet ( 55 szt.)
17 220 komplet ( 55 szt.) 240 komplet ( 60 szt.)
18 260 komplet ( 65 szt.) 260 komplet ( 70 szt.)
19 300 komplet ( 75 szt.) 280 komplet ( 75 szt.)
20 360 komplet ( 90 szt.) 300 komplet ( 95 szt.)
21 420 komplet ( 105 szt.) 320 komplet ( 110 szt.)
22 460 komplet ( 115 szt.) 340 komplet ( 120 szt.)

 

Farby których stosujemy

  • Wymiana opon
  • Wymiana opon
  • Wymiana opon
  • Wymiana opon
  • Wymiana opon