kontakt.felgilab@gmail.com Godziny otwarcia: 8.00 - 17.00

pl Ulica Warszawska 49, 05-090 Dawidy (4 km od Al. Krakowskiej)

FAQ

Felgilab

Termin realizacji usługi ustala się indywidualnie. Czas oczekiwania zależy od wymaganych prac.

Tak. Na podstawie przesłanych do nas zdjęć robimy wstępną wycenę regeneracji felg oraz informujemy, jaki jest konieczny zakres prac. Należy jednak pamiętać, że nie jest to wycena końcowa. Jest ona możliwa dopiero wtedy, kiedy nasz specjalista sprawdzi wszystko i ustali, czy potrzebne są jakieś dodatkowe prace.

Tak. Jeśli z powodu zbyt wysokich naprężeń felga pęknie, koniecznie ją spawamy.

Tak. Cena regeneracji felg może się zmienić. Najczęściej cena ulega zmianie, bo w trakcie realizacji usługi stają się widoczne uszkodzenia, które były niezauważalne na początku. Cena może się zmienić również w sytuacji, gdy Klient postanowi jednak wybrać inny kolor czy zmienić metodę malowania. Klient na bieżąco jest informowany o ewentualnych dodatkowych kosztach.

Tak. Nanoszone przez nas powłoki są trwałe i odporne na chemię motoryzacyjną. Odradzamy jednak stosowanie chemii bazującej na alkoholach.

Niestety, nie oferujemy kół zastępczych. W przypadku braku drugiego kompletu kół, możemy zaproponować umówić się na dogodny dla Ciebie termin i bezpiecznie zostawić samochód na kobyłkach w naszym serwisie.

Dostępne kolory można zobaczyć na modelach felg w naszych serwisach oraz w zakładce Realizacje, gdzie na bieżąco zamieszczamy zdjęcia zrealizowanych prac. Ponadto istnieje możliwość dobrania lakieru. Koszt naliczany jest według cennika.

Oczywiście! Jednak nie będzie to miało żadnego sensu, szczególnie w przypadku opcji z toczeniem frontów na maszynie CNC. Felgi powinny być idealnie proste.

Tak. Spawanie odbywa się przy temperaturze do 3100°C. Żaden lakier nie jest tak bardzo odporny na temperaturę. Na dodatek do spawania wymagane jest usunięcie lakieru w miejscu spojenia.

Tak, różnice będą widoczne. Będą one widoczne, nawet jeśli porównamy lakier dobierany przy pomocy spektrofotometru oraz ten, który bazuje tylko na kodzie.

Możliwa ilość toczenia zależy od głębokości uszkodzeń. Felgi można frezować do momentu, aż fachowca uzna, że dalsze toczenie może skutkować uszkodzeniem felgi.

Dajemy cały rok gwarancji na nasze powłoki - dopóki nie dojdzie do uszkodzenia mechanicznego, dopóty z powłoką nic nie będzie się działo.

To są dwie różne usługi. W związku z tym, cena odnowienia felg nie zawiera kosztów montażu.

Oczywiście! Dostarczamy felgi na terenie całego kraju. Koszt wysyłki nie jest wliczony w koszt naprawy.

Nie. Profesjonalny proces regeneracji jest całkowicie bezpieczny dla felg. Oczywiście w przypadku jakichkolwiek wątpliwości nasz specjalista powiadomi Cię o nich, zanim przyjmie Twoje felgi do naprawy.

Regeneracja jest zdecydowanie tańsza od kupowania nowych felg. Zakup nowych felg może bardziej się opłacać w przypadku nieodwracalnego uszkodzenia felg.

Malowanie proszkowe tworzy bardziej trwałą powłokę. Malowanie natryskowe pozwala na lepszą głębię koloru i cechuje się bogatszą, nawet nieograniczoną paletą barw. Wszystko zależy od indywidualnych oczekiwań każdego.

Oczywiście, że tak, ale będzie to wycena wstępna. Ostateczną kwotę podamy po sprawdzeniu, czy felgi są proste.

Niestety, nie ma takiej możliwości. Felgi regenerowane są według kolejności ich przyjmowania do naprawy. Każdy proces wymaga od naszych specjalistów czasu oraz skupienia się. Dbamy o to, aby każda felga była odnowiona z największą starannością.