kontakt.felgilab@gmail.com Godziny otwarcia: 8.00 - 17.00

pl Ulica Warszawska 49, 05-090 Dawidy (4 km od Al. Krakowskiej)
Nasze usługi
Regeneracja felg

Regeneracja felg

Regeneracja felg jest relatywnie tańsza od wymiany na nowe. Twoje felgi zyskają drugie życie.
Renowacja felg

Renowacja felg

Jeśli odlew jest uszkodzony, znalezienie zamiennika może być trudne. Aby nie kupować całego zestawu, możesz skorzystać z usługi renowacji dysków.
Odnowianie felg w Warszawie.

Odnowianie felg w Warszawie.

Kompleksowe odnowienie felg w zakreśie od 3 do 10 dni z gwarancją 12 miesięcy.
Toczenie felg i rantów CNC w Warszawie

Toczenie felg i rantów CNC w Warszawie

Regeneracja zewnętrznej strony felgi z toczeniem jest wykonywana przy użyciu specjalnego drogiego sprzętu. Diamentowe toczenie felg jest wykonywane na maszynie.
Malowanie felg

Malowanie felg

Oferujemy wysokiej jakości malowanie felg farbami polimerowymi. Technologia obejmuje nanoszenie farby proszkowej i utwardzanie w specjalnym piecu.
Sitemapa

Sitemapa

Nasze wykonane projekty
Cennik
  Malowanie proszkowe (3 warstwa) Malowanie systemowe (fabryczny kolor - 3 warstwy) Toczenie frontów CNC (bikolor) - nadanie frontu metalowego effektu.  Prostowanie
R12-16 790 1090 740 od 100
R17 890 1090 840 od 120
R18 1190 1490 940 od 160
R19 1390 1690 1040 od 200
R20 1690 1990 1220 od 240
R21 1990 2390 1320 od 280
od R22 2290 2590 1420 od 320

KONTAKT

Przed wizytą uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny.
Adres

(Pan Auto) Hetmańska 36/B, 15-727

Godziny otwarcia

9 - 17

Telefon
KONTAKT
Dostępne kolory
 • Srebro
 • Grafit
 • Czarne
 • Zlote
FAQ
Felgilab

Termin realizacji usługi ustala się indywidualnie. Czas oczekiwania zależy od wymaganych prac.

Tak. Na podstawie przesłanych do nas zdjęć robimy wstępną wycenę regeneracji felg oraz informujemy, jaki jest konieczny zakres prac. Należy jednak pamiętać, że nie jest to wycena końcowa. Jest ona możliwa dopiero wtedy, kiedy nasz specjalista sprawdzi wszystko i ustali, czy potrzebne są jakieś dodatkowe prace.

Tak. Jeśli z powodu zbyt wysokich naprężeń felga pęknie, koniecznie ją spawamy.

Tak. Cena regeneracji felg może się zmienić. Najczęściej cena ulega zmianie, bo w trakcie realizacji usługi stają się widoczne uszkodzenia, które były niezauważalne na początku. Cena może się zmienić również w sytuacji, gdy Klient postanowi jednak wybrać inny kolor czy zmienić metodę malowania. Klient na bieżąco jest informowany o ewentualnych dodatkowych kosztach.

Tak. Nanoszone przez nas powłoki są trwałe i odporne na chemię motoryzacyjną. Odradzamy jednak stosowanie chemii bazującej na alkoholach.

Niestety, nie oferujemy kół zastępczych. W przypadku braku drugiego kompletu kół, możemy zaproponować umówić się na dogodny dla Ciebie termin i bezpiecznie zostawić samochód na kobyłkach w naszym serwisie.

Dostępne kolory można zobaczyć na modelach felg w naszych serwisach oraz w zakładce Realizacje, gdzie na bieżąco zamieszczamy zdjęcia zrealizowanych prac. Ponadto istnieje możliwość dobrania lakieru. Koszt naliczany jest według cennika.

Oczywiście! Jednak nie będzie to miało żadnego sensu, szczególnie w przypadku opcji z toczeniem frontów na maszynie CNC. Felgi powinny być idealnie proste.

Tak. Spawanie odbywa się przy temperaturze do 3100°C. Żaden lakier nie jest tak bardzo odporny na temperaturę. Na dodatek do spawania wymagane jest usunięcie lakieru w miejscu spojenia.

Tak, różnice będą widoczne. Będą one widoczne, nawet jeśli porównamy lakier dobierany przy pomocy spektrofotometru oraz ten, który bazuje tylko na kodzie.

Możliwa ilość toczenia zależy od głębokości uszkodzeń. Felgi można frezować do momentu, aż fachowca uzna, że dalsze toczenie może skutkować uszkodzeniem felgi.

Dajemy cały rok gwarancji na nasze powłoki - dopóki nie dojdzie do uszkodzenia mechanicznego, dopóty z powłoką nic nie będzie się działo.

To są dwie różne usługi. W związku z tym, cena odnowienia felg nie zawiera kosztów montażu.

Oczywiście! Dostarczamy felgi na terenie całego kraju. Koszt wysyłki nie jest wliczony w koszt naprawy.

Nie. Profesjonalny proces regeneracji jest całkowicie bezpieczny dla felg. Oczywiście w przypadku jakichkolwiek wątpliwości nasz specjalista powiadomi Cię o nich, zanim przyjmie Twoje felgi do naprawy.

Regeneracja jest zdecydowanie tańsza od kupowania nowych felg. Zakup nowych felg może bardziej się opłacać w przypadku nieodwracalnego uszkodzenia felg.

Malowanie proszkowe tworzy bardziej trwałą powłokę. Malowanie natryskowe pozwala na lepszą głębię koloru i cechuje się bogatszą, nawet nieograniczoną paletą barw. Wszystko zależy od indywidualnych oczekiwań każdego.

Oczywiście, że tak, ale będzie to wycena wstępna. Ostateczną kwotę podamy po sprawdzeniu, czy felgi są proste.

Niestety, nie ma takiej możliwości. Felgi regenerowane są według kolejności ich przyjmowania do naprawy. Każdy proces wymaga od naszych specjalistów czasu oraz skupienia się. Dbamy o to, aby każda felga była odnowiona z największą starannością.

Renowacja felg Białystok

Szukasz solidnej i renomowanej firmy do renowacji felg w Białymstoku? Czy chciałbyś przywrócić blask swoim felgom i mieć pewność bezpiecznych podróży? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Felgilab, czyli doświadczonych ekspertów w dziedzinie renowacji felg. Nasza oferta zapewni Ci najwyższą jakość i profesjonalizm. Jest kilka rzeczy, na które warto zwrócić uwagę, korzystając z naszych usług.

Renowacja felg Białystok – na co zwrócić szczególną uwagę?

Renowacja felg ma ogromne znaczenie nie tylko dla estetyki, ale przede wszystkim dla bezpieczeństwa na drodze. Poniżej przedstawiamy kilka powodów, dlaczego warto skorzystać z naszej usługi:

 • naprawa uszkodzeń. Niezależnie od tego, czy Twoje felgi mają drobne zadrapania lub poważne uszkodzenia, nasza renowacja przywróci im pierwotny wygląd;
 • zwiększenie poziomu bezpieczeństwa podczas jazdy. Uszkodzone felgi, przez co rozumie się na przykład wgniecenia czy odpryski, mogą niekorzystnie wpływać na geometrię kół, co w oczywisty sposób przekłada się na wyższe ryzyko wypadków. Oferowane przez nas wsparcie w zakresie renowacji pozwala kierowcom uporać się z tymi problemami, przywracając felgom niezbędną funkcjonalność;
 • przedłużenie trwałości pojazdu. Naprawiane felgi mają większą odporność na korozję, co sprawia, że Twój samochód będzie służył Ci dłużej i chroni wartość Twojej inwestycji. Jeśli weźmiesz pod uwagę cennik usług, przekonasz się, że jest to koszt (cena), którą w dłuższej perspektywie po prostu warto ponieść;
 • poprawa wyglądu pojazdu. Przez odnowienie felg Twój pojazd zyska nowy, atrakcyjny wygląd, który wpłynie na estetykę auta i zwiększy jego wartość.

Renowacja felg — na czym polega?

W naszym warsztacie Felgilab Białystok specjalizujemy się w profesjonalnej renowacji felg. Nasze usługi obejmują między innymi:

 • naprawę wszelkich uszkodzeń. Niezależnie od tego, czy Twoje felgi są wykonane z aluminium lub np. stali, jesteśmy w stanie naprawić wszelkiego rodzaju usterki, od drobnych rys aż po poważniejsze wgniecenia;
 • odtworzenie geometrii. Problemy z geometrią felg mogą wpływać na stabilność na drodze. Renowacja pozwala na przywrócenie oryginalnej geometrii felgom, dzięki czemu mogą one odzyskać swoją pełną funkcjonalność;
 • usuwanie rys. Rysy na felgach to problem, który nie tylko psują estetykę, ale także, o czym czasem zdajemy się zapominać, mogą przyczyniać się do korozji. Dzięki zaawansowanym technikom jesteśmy w stanie usunąć zarówno płytkie, jak i większe, głębsze rysy.

Skontaktuj się z nami, a poznasz takie szczegóły jak np. cena usługi.