kontakt.felgilab@gmail.com Godziny otwarcia: 8.00 - 17.00

pl Ulica Warszawska 49, 05-090 Dawidy (4 km od Al. Krakowskiej)
Nasze usługi
Regeneracja felg

Regeneracja felg

Regeneracja felg jest relatywnie tańsza od wymiany na nowe. Twoje felgi zyskają drugie życie.
Renowacja felg

Renowacja felg

Jeśli odlew jest uszkodzony, znalezienie zamiennika może być trudne. Aby nie kupować całego zestawu, możesz skorzystać z usługi renowacji dysków.
Odnowianie felg w Warszawie.

Odnowianie felg w Warszawie.

Kompleksowe odnowienie felg w zakreśie od 3 do 10 dni z gwarancją 12 miesięcy.
Toczenie felg i rantów CNC w Warszawie

Toczenie felg i rantów CNC w Warszawie

Regeneracja zewnętrznej strony felgi z toczeniem jest wykonywana przy użyciu specjalnego drogiego sprzętu. Diamentowe toczenie felg jest wykonywane na maszynie.
Malowanie felg

Malowanie felg

Oferujemy wysokiej jakości malowanie felg farbami polimerowymi. Technologia obejmuje nanoszenie farby proszkowej i utwardzanie w specjalnym piecu.
Chemiczne usuwanie lakieru z felg

Chemiczne usuwanie lakieru z felg

Najszybszą i najczęściej stosowaną metodą w warsztatach jest zastosowanie płukania chemicznego. Dzięki temu można szybko usunąć farbę z felg bez uszkodzenia powierzchni.
Nasze wykonane projekty
Cennik
  Malowanie proszkowe (3 warstwa) Malowanie systemowe (fabryczny kolor - 3 warstwy) Toczenie frontów CNC (bikolor) - nadanie frontu metalowego effektu.  Prostowanie
R12-16 790 1090 740 od 100
R17 890 1090 840 od 120
R18 1190 1490 940 od 160
R19 1390 1690 1040 od 200
R20 1690 1990 1220 od 240
R21 1990 2390 1320 od 280
od R22 2290 2590 1420 od 320

KONTAKT

Przed wizytą uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny.
Adres

(WarsztatM) Szczawiowa 55/57, 70-010

Godziny otwarcia

9 - 17

Telefon
KONTAKT
Dostępne kolory
  • Srebro
  • Grafit
  • Czarne
  • Zlote
FAQ
Felgilab

Termin realizacji usługi ustala się indywidualnie. Czas oczekiwania zależy od wymaganych prac.

Tak. Na podstawie przesłanych do nas zdjęć robimy wstępną wycenę regeneracji felg oraz informujemy, jaki jest konieczny zakres prac. Należy jednak pamiętać, że nie jest to wycena końcowa. Jest ona możliwa dopiero wtedy, kiedy nasz specjalista sprawdzi wszystko i ustali, czy potrzebne są jakieś dodatkowe prace.

Tak. Jeśli z powodu zbyt wysokich naprężeń felga pęknie, koniecznie ją spawamy.

Tak. Cena regeneracji felg może się zmienić. Najczęściej cena ulega zmianie, bo w trakcie realizacji usługi stają się widoczne uszkodzenia, które były niezauważalne na początku. Cena może się zmienić również w sytuacji, gdy Klient postanowi jednak wybrać inny kolor czy zmienić metodę malowania. Klient na bieżąco jest informowany o ewentualnych dodatkowych kosztach.

Tak. Nanoszone przez nas powłoki są trwałe i odporne na chemię motoryzacyjną. Odradzamy jednak stosowanie chemii bazującej na alkoholach.

Niestety, nie oferujemy kół zastępczych. W przypadku braku drugiego kompletu kół, możemy zaproponować umówić się na dogodny dla Ciebie termin i bezpiecznie zostawić samochód na kobyłkach w naszym serwisie.

Dostępne kolory można zobaczyć na modelach felg w naszych serwisach oraz w zakładce Realizacje, gdzie na bieżąco zamieszczamy zdjęcia zrealizowanych prac. Ponadto istnieje możliwość dobrania lakieru. Koszt naliczany jest według cennika.

Oczywiście! Jednak nie będzie to miało żadnego sensu, szczególnie w przypadku opcji z toczeniem frontów na maszynie CNC. Felgi powinny być idealnie proste.

Tak. Spawanie odbywa się przy temperaturze do 3100°C. Żaden lakier nie jest tak bardzo odporny na temperaturę. Na dodatek do spawania wymagane jest usunięcie lakieru w miejscu spojenia.

Tak, różnice będą widoczne. Będą one widoczne, nawet jeśli porównamy lakier dobierany przy pomocy spektrofotometru oraz ten, który bazuje tylko na kodzie.

Możliwa ilość toczenia zależy od głębokości uszkodzeń. Felgi można frezować do momentu, aż fachowca uzna, że dalsze toczenie może skutkować uszkodzeniem felgi.

Dajemy cały rok gwarancji na nasze powłoki - dopóki nie dojdzie do uszkodzenia mechanicznego, dopóty z powłoką nic nie będzie się działo.

To są dwie różne usługi. W związku z tym, cena odnowienia felg nie zawiera kosztów montażu.

Oczywiście! Dostarczamy felgi na terenie całego kraju. Koszt wysyłki nie jest wliczony w koszt naprawy.

Nie. Profesjonalny proces regeneracji jest całkowicie bezpieczny dla felg. Oczywiście w przypadku jakichkolwiek wątpliwości nasz specjalista powiadomi Cię o nich, zanim przyjmie Twoje felgi do naprawy.

Regeneracja jest zdecydowanie tańsza od kupowania nowych felg. Zakup nowych felg może bardziej się opłacać w przypadku nieodwracalnego uszkodzenia felg.

Malowanie proszkowe tworzy bardziej trwałą powłokę. Malowanie natryskowe pozwala na lepszą głębię koloru i cechuje się bogatszą, nawet nieograniczoną paletą barw. Wszystko zależy od indywidualnych oczekiwań każdego.

Oczywiście, że tak, ale będzie to wycena wstępna. Ostateczną kwotę podamy po sprawdzeniu, czy felgi są proste.

Niestety, nie ma takiej możliwości. Felgi regenerowane są według kolejności ich przyjmowania do naprawy. Każdy proces wymaga od naszych specjalistów czasu oraz skupienia się. Dbamy o to, aby każda felga była odnowiona z największą starannością.

Renowacja felg Szczecin

Twoje felgi potrzebują odnowy? Renowacja felg w Szczecinie i Felgilab stanowi nierozerwalny i niepowtarzalny duet! Wybierając naszą usługę, otrzymujesz kompleksowe podejście do odnowy i poprawy wyglądu Twoich felg. W Felgilab z pasją i doświadczeniem zajmujemy się renowacją felg stalowych i aluminiowych, by przywrócić im blask i funkcjonalność.

Renowacja felg - opisanie procesu

Renowacja felg to proces, który pozwala przywrócić im pierwotny wygląd i jakość. Twoje felgi uległy uszkodzeniom, takim jak zadrapania, korozja czy odpryski lakieru? Renowacja będzie znakomitym rozwiązaniem. Oto podstawowe kroki, które wykonujemy w procesie, jakim jest renowacja felg w Szczecinie:

  • ocena stanu technicznego- etap renowacji rozpoczynamy dokładną oceną stanu technicznego;
  • oczyszczenie- przechodzimy do gruntownego oczyszczenia z zabrudzeń, rdzy i resztek starego lakieru;
  • naprawa- jeśli felgi wymagają naprawy mechanicznej, wykonujemy niezbędne prace, takie jak spawanie uszkodzeń czy naprawa odkształceń;
  • piaskowanie- piaskowanie usuwa pozostałości lakieru i przygotowuje powierzchnię do malowania;
  • malowanie- felgi są lakierowane w wybranym kolorze i wykończeniu. Oferujemy również malowanie proszkowe, które zapewnia trwałość i odporność na warunki atmosferyczne;
  • lakierowanie- w ostatnim etapie nakładamy nowy lakier, nadając felgom blask i ochronę.

Każdy etap procesu jest ściśle kontrolowany, aby zapewnić najwyższą jakość. Wynikiem naszych usług jest nie tylko estetyczny wygląd, ale także zwiększona trwałość, wydajność. Atrakcyjna cena sprawia, że to opłacalna inwestycja Koszt naszych usług zaczyna się już od 100 złotych.

Renowacja felg czy kupno nowych – co się bardziej opłaca?

Renowacja felg stanowi rozsądną alternatywę dla zakupu nowych. Jednym z najważniejszych argumentów przemawiających za renowacją jest jej cennik. Proces odnawiania felg w Felgilab generuje znacznie mniejszy koszt niż inwestycja w zupełnie nowe felgi. Dzięki nam możesz przywrócić swoim obecnym felgom blask i funkcjonalność, a cena naszych usług nie obciąży Twojego budżetu.

Wybierając renowację, unikasz konieczności wyprodukowania zupełnie nowych felg, co ma korzystny wpływ na środowisko naturalne. Działając w duchu zrównoważonego rozwoju, wspierasz ideę recyklingu i ponownego wykorzystywania istniejących produktów. Felgi, które przeszły proces renowacji w Felgilab, posłużą Ci przez wiele lat, a przy tym będą wyglądały jak nowe.

Renowacja felg w Felgilab daje Ci także możliwość dostosowania ich do swoich indywidualnych potrzeb. To szansa na wybór koloru i wykończenia, które idealnie pasują do Twojego samochodu. Nasze usługi pozwalają zachować oryginalny wygląd, zwłaszcza jeśli jesteś posiadaczem alu felg o unikalnym designie lub są one częścią klasycznego samochodu. Zachowamy ich autentyczność, co jest istotne z punktu widzenia wartości kolekcjonerskiej lub estetyki samochodu.

Felgilab to Twoje zaufane źródło renowacji felg w Szczecinie. Oferujemy konkurencyjne ceny, profesjonalne podejście i gwarancję jakości. Zaufaj nam, aby przywrócić blask Twoim felgom. Skontaktuj się z nami już dziś, poznaj nasz cennik i daj swoim felgom drugą młodość!